Fundacja Wsparcia Społecznego - "Twoja Przyszłość"

Nasz Zespół

Agnieszka Tuczyńska

Fundatorka i Prezes Fundacji Twoja Przyszłość.

Jestem jednym z założycieli fundacji, pełnię funkcję prezesa fundacji. Pierwsze studia które ukończyłam, to Wydział Prawa UMSC w Lublinie, kolejne podjęte przeze mnie studia, to Wydział Psychologii specjalność psychoterapia w Wyższej Szkole Menadżerskiej Collegium Humanum.  Również w Collegium Humanum ukończyłam Psychotraumatologię.  Wiele lat pracowałam w biznesie oraz podejmowałam się prowadzenia spraw społecznych, ważnych dla osób borykających się z problemami natury prawnej.  Od dłuższego czasu pracuję  w prowadzonym przez siebie zespole terapeutycznym. W ramach pracy w fundacji prowadzę konsultację indywidualne, grupy terapeutyczne,  warsztaty z redukcji stresu oraz mechanizm  wzajemnych oddziaływań.

Posiadam bogaty warsztat dzięki któremu jestem w stanie pomóc zarówno pacjentom doświadczającym objawy PTSD, jak i innych trudności będących następstwem zdarzeń traumatycznych (trudności w zakresie regulacji emocji, trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych, zespołu lęku uogólnionego, fobii społecznych i specyficznych (OCD), obniżonego nastroju, trudności adaptacyjnych i zaburzeń somatycznych.

Katarzyna Kosińska

Certyfikowany trener mocnych stron- odkrywanie talentów wg Instytutu Gallupa. Doradca zawodowy, Arteterapeuta, Konsultant Racjonalnej terapii zachowań. Jest propagatorką komunikacji opartej na uważności. Wspieram w odkrywaniu zasobów i ludzkiego potencjału i wykorzystywaniu go w obszarze zawodowym. Jak również pracuje z ograniczającymi przekonaniami w drodze do realizacji celów.
 
 Bardzo prywatnie: kocham podróże, muzykę, wędrówki nadmorskie,jestem fanką makaronów i wielbicielką ARTmixmedia, tworzę filiżanki z talentami, a także zachęcam wszystkich do odkrywania i robienia rzeczy, które dają radość

W Fundacji zajmuje się doradztwem zawodowym, organizowaniem wydarzeń oraz prowadzi warsztaty z Arteterapii.

Agnieszka Ziętek

Wyższe studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika Ogólna, a kolejne podjęłam w Collegium Humanum na kierunku Psychologia Kliniczna. Tam też ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia. Jestem również absolwentką Szkoły Trenerów HST.

Obecnie przygotowuję się do certyfikacji terapeutycznej w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Jestem też członkinią PSTTSR. Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i superwizjach.

W pracy z drugim człowiekiem bliska jest mi idea holistycznego podejścia bazującego na zasobach klienta i wyznaczonych przez niego celach. Towarzyszę i wspieram klientów w ich procesie transformacji, a moją relację z nimi opieram na wzajemnym szacunku, uważności i akceptacji.

Norbert Górski

Fotograf z głęboką pasją do fotografii portretowej, sensualnej oraz krajobrazowej.

Jego umiejętność uchwycenia piękna chwili na zdjęciach czyni go wyjątkowym artystą w swojej dziedzinie.

Norbert ceni sobie czas spędzany z przyjaciółmi oraz w kontakcie z naturą, łącząc swoje zainteresowania z aktywnym trybem życia, w tym bieganiem, pływaniem i saunowaniem.

W Fundacji bierze czynny udział w wielu wydarzeniach oraz cyklicznie prowadzi cykliczne warsztaty z Fotografii.

Patrycja Umińska – Drabik

Jestem radcą prawnym. Aplikację radcowską odbyłam przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2015 r.

Swoją praktykę zawodową zdobyłam pracując jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym w Warszawie, w wydziale karnym, a także w Kancelarii adwokackiej, gdzie nabyłam wiedzę praktyczną w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego.

Prawo stanowi integralną część mojego życia od wielu lat. Moje zaangażowanie w prowadzenie spraw jest nieustannie kierowane ku najlepszemu interesowi moich klientów.

Zaangażowanie, staranność, indywidualne podejście do każdej sprawy i Klienta to wartości, którymi kieruje się w mojej codziennej pracy.